• Kvalita ovzduší

  • Okay

  • Počasí

    • 6°C
    • 1001 hPa    93%
  • Doporučeno
    chůze venku
  • Doporučeno
    venkovní tělesné aktivity
  • Doporučeno
    pobyt ve venkovním prostředí
  • Doporučeno
    pobyt ve venkovním prostředí (těhotné, astmatici, senioři)
Průměr: (Last / 15m / 1h / 24h)
Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Žádná data

Nowodworska

II LO
Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Velmi nízká

Jméno Hodnota Index
PM2.5 9 µg/m3 45% Velmi nízká
PM10 14 µg/m3 28% Velmi nízká
Poslední update: 2026-05-14 02:28:23. Readings: 25.
Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Žádná data

Wyzwolenia

SP nr 4
Úroveň znečištění:

Velmi nízká

Jméno Hodnota Index
PM2.5 10 µg/m3 50% Velmi nízká
PM10 16 µg/m3 32% Velmi nízká
5,5 °C | 1002 hPa | 100%
Poslední update: 2026-05-14 02:29:16. Readings: 25.
Úroveň znečištění:

Žádná data

Sielska

SP nr 27
Úroveň znečištění:

Velmi nízká

Jméno Hodnota Index
PM2.5 4,1 µg/m3 21% Velmi nízká
PM10 6,9 µg/m3 14% Velmi nízká
6 °C | 1002 hPa | 100%
Poslední update: 2026-05-14 02:29:11. Readings: 25.
Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Žádná data

Marcina Kromera

SP nr 67 / RO Tatrzańskie
Úroveň znečištění:

Velmi nízká

Jméno Hodnota Index
PM2.5 8,8 µg/m3 44% Velmi nízká
PM10 13 µg/m3 26% Velmi nízká
3,1 °C | 1000 hPa | 100%
Poslední update: 2026-05-14 02:29:28. Readings: 25.
Úroveň znečištění:

Velmi nízká

Jméno Hodnota Index
PM2.5 6,2 µg/m3 31% Velmi nízká
PM10 12 µg/m3 23% Velmi nízká
3,6 °C | 1001 hPa | 100%
Poslední update: 2026-05-14 02:27:47. Readings: 24.
Úroveň znečištění:

Velmi nízká

Jméno Hodnota Index
PM2.5 5,4 µg/m3 27% Velmi nízká
PM10 7,9 µg/m3 16% Velmi nízká
6,2 °C | 1002 hPa | 78%
Poslední update: 2026-05-14 02:28:38. Readings: 24.
Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Velmi nízká

Jméno Hodnota Index
PM2.5 9,1 µg/m3 46% Velmi nízká
PM10 15 µg/m3 29% Velmi nízká
4,8 °C | 1001 hPa | 93%
Poslední update: 2026-05-14 02:28:55. Readings: 25.
Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Velmi nízká

Jméno Hodnota Index
PM2.5 11 µg/m3 54% Velmi nízká
PM10 18 µg/m3 37% Velmi nízká
5,5 °C | 1001 hPa | 90%
Poslední update: 2026-05-14 02:29:18. Readings: 25.
Úroveň znečištění:

Velmi nízká

Jméno Hodnota Index
PM2.5 5,9 µg/m3 29% Velmi nízká
PM10 9,6 µg/m3 19% Velmi nízká
7,5 °C | 1001 hPa | 100%
Poslední update: 2026-05-14 02:27:59. Readings: 24.
Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Žádná data

Pestalozziego

Zespół Szkół Chemicznych
Úroveň znečištění:

Žádná data

Staroszkolna

Zespół Szkół nr 6
Úroveň znečištění:

Velmi nízká

Jméno Hodnota Index
PM2.5 7,2 µg/m3 36% Velmi nízká
PM10 12 µg/m3 25% Velmi nízká
5,8 °C | 1001 hPa | 100%
Poslední update: 2026-05-14 02:27:45. Readings: 29.

Średnia

S.P. nr 36
Úroveň znečištění:

Žádná data

Łukasiewicza

Zespół Szkół Chemicznych
Úroveň znečištění:

Žádná data

Koronowska

Zespół Szkół nr 16
Úroveň znečištění:

Žádná data

Gen. Fieldorfa

SP nr 44
Úroveň znečištění:

Žádná data

Traugutta

Zespół Szkół nr 12
Úroveň znečištění:

Velmi nízká

Jméno Hodnota Index
PM2.5 11 µg/m3 53% Velmi nízká
PM10 13 µg/m3 25% Velmi nízká
5,7 °C | 1001 hPa | 100%
Poslední update: 2026-05-14 02:28:46. Readings: 29.
Úroveň znečištění:

Velmi nízká

Jméno Hodnota Index
PM2.5 11 µg/m3 54% Velmi nízká
PM10 12 µg/m3 23% Velmi nízká
6,3 °C | 1001 hPa | 86%
Poslední update: 2026-05-14 02:27:23. Readings: 24.
Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Velmi nízká

Jméno Hodnota Index
PM2.5 6,5 µg/m3 32% Velmi nízká
PM10 9,1 µg/m3 18% Velmi nízká
8,8 °C | 1000 hPa | 100%
Poslední update: 2026-05-14 02:28:49. Readings: 29.
Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Velmi nízká

Jméno Hodnota Index
PM2.5 7,2 µg/m3 36% Velmi nízká
PM10 10 µg/m3 21% Velmi nízká
8,2 °C | 1001 hPa | 69%
Poslední update: 2026-05-14 02:27:35. Readings: 21.
Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Velmi nízká

Jméno Hodnota Index
PM2.5 7,7 µg/m3 39% Velmi nízká
PM10 10 µg/m3 21% Velmi nízká
6,1 °C | 1000 hPa | 100%
Poslední update: 2026-05-14 02:29:17. Readings: 20.
Úroveň znečištění:

Velmi nízká

Jméno Hodnota Index
PM2.5 3,5 µg/m3 17% Velmi nízká
PM10 5,5 µg/m3 11% Velmi nízká
3,4 °C | 1002 hPa | 89%
Poslední update: 2026-05-14 02:27:52. Readings: 24.
Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Žádná data

Topolowa

Osielsko
Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Žádná data

Czarne Błoto

Wierzbowa
Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Velmi nízká

Jméno Hodnota Index
PM2.5 7,6 µg/m3 38% Velmi nízká
PM10 12 µg/m3 23% Velmi nízká
7,5 °C | 1000 hPa | 80%
Poslední update: 2026-05-14 02:29:36. Readings: 10.
Úroveň znečištění:

Velmi nízká

Jméno Hodnota Index
PM2.5 9,5 µg/m3 48% Velmi nízká
PM10 15 µg/m3 29% Velmi nízká
7 °C | 999 hPa | 82%
Poslední update: 2026-05-14 02:28:13. Readings: 29.
Úroveň znečištění:

Žádná data

Úroveň znečištění:

Velmi nízká

Jméno Hodnota Index
PM2.5 10 µg/m3 50% Velmi nízká
PM10 16 µg/m3 32% Velmi nízká
3,9 °C | 1000 hPa | 92%
Poslední update: 2026-05-14 02:28:38. Readings: 25.

Bluszczowa

Ciele
Úroveň znečištění:

Velmi nízká

Jméno Hodnota Index
PM2.5 5 µg/m3 25% Velmi nízká
PM10 8,9 µg/m3 18% Velmi nízká
7,9 °C | 1001 hPa | 61%
Poslední update: 2026-05-14 02:29:25. Readings: 25.
Úroveň znečištění:

Žádná data


Vytvořenoaqi.eco.